Doporučujeme zvážit Vaši investici. Systém VIP neumožňuje přesunout investované peníze na jiný Projekt.
Nemějte strach, všechny investice Vám budou navráceny.
I takový případ se může stát. Pokud se najde nepoctivý Vizionář, který není schopen (nechce) dodržet závazky vůči Vám, kontaktujte nás. Budeme dělat vše proto, abyste byli spokojeni. Poškozené Investory budeme zastupovat a ušlé investice vymáhat.
Při registraci doporučujeme zadat adresu ve Vašem uživatelském profilu.
V takovém případě je nejlepší nám napsat. My kontaktujeme Vizionáře a zjistíme, v čem je problém.
Dáváme možnost komukoliv si nechat profil ověřit. Stačí jen zaslat kopii občanského průkazu a my ověříme Jméno, Příjemní a Bydliště. Ověříme, že osoba skutečně existuje a nejedná se o vymyšlenou personu. Pokud je Vizionář organizace, bude automaticky ověřena v rejstřících vedených u státních orgánů. Pokud vizionář není ověřený, bohužel nikdy nedosáhne maximálního ratingu.

Projekt je určený pro fyzické a právnické osoby bez omezení. Projekt je omezen časovou lhůtou a cílovou částku, která se na projekt vybírá. V případě neúspěchu projektu obdržíte své investice v plné výši.

Vizionářem Projektu Neziskové organizace je právnická osoba, nezisková organizace, která prezentuje a nabízí své výrobky či služby. Jejím zakoupením podpoříte činnost neziskové organizace.

Za podporu nezískáte žádné protiplnění. Svou investici zainvestujete do činnosti neziskové organizace. Finanční prostředky jdou přímo na účet neziskové organizace. Doporučujeme všem Vizionářům, kteří zvolí tento projekt, ať používají transparentní účet. Svůj příspěvek můžete zkontrolovat, že opravdu došel tam, kde jste chtěli.

Dle zákona o dani z příjmů se jedná o dar. V případě, že splníte zákonné požadavky. Můžete si snížit daňový základ. Pro potvrzení o daru, prosím, kontaktujte konkrétní neziskovou organizaci, na jejíž činnost jste přispěli.